Too värvid esile Duncan glasuuridega

Keraamikakunstnikud kulutavad õige värvitooni saamiseks sageli väga palju aega. Duncan® on viimase 70 aasta jooksul põhjalikult testinud oma glasuure ja alusglasuure ning saavutanud võimalikult täpsed värvitoonid ja usaldusväärse tulemuse. Tänu sellele saab kunstnik asuda kohe oma nägemust teostama, ilma et peaks kulutama aega värvikatsetustele.

Rikkalikest maatoonidest säravate neoonvärvideni – iga värvipartii vastab meie rangetele nõuetele kvaliteedi ja järjepidevuse osas. Sõltumata sellest, kas soovid saavutada õrna pastelset või hoopis rikkalikult sügavat värvitooni, võid meie kergesti kasutatavate keraamiliste glasuuride värvitulemuses alati kindel olla.

Glasuuride kõiki uusi värvitoone testitakse rangelt mitmetel pindadel. Avasta enda jaoks meie kõrgkvaliteetsed glasuurid ja alusglasuurid, säästa aega ja vii oma nägemused kohe ellu!

Oleme loonud oma värvipaleti just Sinu fantaasiate teostamiseks!

Duncan Cover-Coat

Madalkuumuse angoobid (põletus 995-1060°C), purgi mõõt 473ml

Cover Coat glasuurid on sarnased akrüülvärvidele ja seetõttu ka suurepärane alternatiiv erinevatele dekoratiivsetele värvidele, muidugi põletatud kujul. Värvid on läbipaistmatud ja enamjaolt katavad erinevad värvitoonid üksteist hästi. Lõplikuks valmimiseks on vaja vaid kuumust ja stabiilsust. 


Duncan Pure Brilliance

Madalkuumus läbipaistvad glasuurid (põletus 1000-1020°C), purgi mõõt 473ml

Clear Claze Pure Brilliance läbipaistev pealisglasuuri, mis annab kõrgläike ja toob värvid esile. Peale igat katmiskorda lasta kuivada. 


Duncan Crystals Glazes

Madalkuumus glasuurid (põletus 995-1060°C), purgi mõõt 118ml

Crystal Glaze värviküllaseid glasuure on lihtne kasutada. Glasuurides on erivärvilised kristallid, mis põletusahjus sulavad põhivärvusesse. Pinsliga glasuuri peale kandes jäävad kristallid töödele erinevalt, seega ühtesuguse tooniga töid luua on keeruline. Uute ja huvitavate toonide saamiseks kombineeri kristalle teiste läigete ja toonidega. Peale igat katmiskorda lasta kuivada. 


Duncan Envision Clear Glaze

Alus- ja madalkuumus glasuurid (põletus 995-1230°C), purgi mõõt 118ml

Envision glasuurid annavad kauni läikiva lõpputulemuse ülekattes või peale maalides. Sobib toidunõudele. 

Tagasi üles


Duncan Concept

Alus- ja madalkuumus glasuurid, mis on põletatavad ka kõrgkuumuses (põletus 995-1240C), purgi mõõt 59ml

Concept glasuurid teevad glasuurimise lihtsaks ja loovaks. Veebaasil, mittemürgised ja toidunõudel kasutatavaid glasuure võite omavahel segada. Kerge ja lihtne kasutada 6-8 suurustes pintslitega. Tilgutage värvi soovitud kohale, katke pind ja laske kuivada. Concept värve saab kasutada hõlpsasti teiste Duncani glasuuridega. 


Duncan Renaissance Glazes

Kõrgkuumus glasuurid (põletus 1180-1230°C), purgi mõõt 473ml

Renaissance Glazes toob töödele roostese oleku ja ainulaadsed varjundid. See on ohutu ja sobib ka toidunõudele. Peale igat katmiskorda lasta kuivada.