Postitatud

Jõulupuhkus ja piirangud huvitegevuste läbiviimisel

See aasta tuli töötoas teistmoodi. Mul on hea meel, et aasta 2020. oli töötoas nii värviküllane, ägetate vormide ja kujundite rohke ja kõik, kes töötoa uksest sisse astusid said oma väiksed unistused suureks luua. Kogu seda loomeprotsessi igapäevaselt jälgides olen tõeliselt õnnelik, et minu ümber on savitoas nii palju uusi ja vanu savisõpru.

Kuna sel aastal olime toimekamad ka suvekuudel ja ülikiire sügistalv jõudis märkamatult jõuluperioodi. Paraku piiravad meid sel hooajal takistused, mis muudavad veidikene meie töökorraldust. Sellest hoolimata oleme olnud toimekad ja tublid ning jõudnud oma puhkuse kenasti väljateenida.

Plaanisin korraldada töötube 17.detsembrini, aga piirangud huvitegevuste läbiviimisel muutsid meie plaane ja alustame tegelikult jõulupuhkusega nädal varem. Töötuba on gruppidele suletud alates 14. detsembrist, lõpetame individuaalselt pooleli jäänud töid selle nädala neljapäevani.

Hetkel on piirangud huvitegevuste läbiviimistes kuni 4. jaanuarini. Meie plaanime taas alustada 11. jaanuarist. Kui riiklikul tasandil korraldused muutuvad, siis kindlasti hõikan siia kuidas edaspidi töötuba jätkab. Onju!

Seniks mõnusat puhkust ja koguge ägedaid saviideid!