Duncan glasuurid

Keraamikakunstnikud kulutavad õige värvitooni saamiseks sageli väga palju aega. Duncan® on viimase 70 aasta jooksul põhjalikult testinud oma glasuure ja alusglasuure ning saavutanud võimalikult täpsed värvitoonid ja usaldusväärse tulemuse. Tänu sellele saab kunstnik asuda kohe oma nägemust teostama, ilma et peaks kulutama aega värvikatsetustele.

Rikkalikest maatoonidest säravate neoonvärvideni – iga värvipartii vastab meie rangetele nõuetele kvaliteedi ja järjepidevuse osas. Sõltumata sellest, kas soovid saavutada õrna pastelset või hoopis rikkalikult sügavat värvitooni, võid meie kergesti kasutatavate keraamiliste glasuuride värvitulemuses alati kindel olla.

Glasuuride kõiki uusi värvitoone testitakse rangelt mitmetel pindadel. Avasta enda jaoks meie kõrgkvaliteetsed glasuurid ja alusglasuurid, säästa aega ja vii oma nägemused kohe ellu!

Oleme loonud oma värvipaleti just Sinu fantaasiate teostamiseks!

Cover Coat glasuurid

Cover Coat glasuurid on sarnased akrüülvärvidele ja seetõttu ka suurepärane alternatiiv erinevatele dekoratiivsetele värvidele, muidugi põletatud kujul. Värvid on läbipaistmatud ja enamjaolt katavad erinevad värvitoonid üksteist hästi. Lõplikuks valmimiseks on vaja vaid kuumust ja stabiilsust.

Madalkuumuse angoobid (põletus 995-1060°C)

Concept glasuurid

Concept glasuurid teevad glasuurimise lihtsaks ja loovaks. Veebaasil, mittemürgised ja toidunõudel kasutatavaid glasuure võite omavahel segada. Kerge ja lihtne kasutada 6-8 suurustes pintslitega. Tilgutage värvi soovitud kohale, katke pind ja laske kuivada. Concept värve saab kasutada hõlpsasti teiste Duncani glasuuridega

Madalkuumuse angoobid (põletus 995-1060°C)

Envision glasuurid

Envision glasuurid annavad kauni läikiva lõpputulemuse ülekattes või peale maalides. Sobib toidunõudele.

Alus- ja madalkuumus glasuurid (põletus 995-1230°C)

Clear Claze Pure Brilliance

Clear Claze Pure Brilliance läbipaistev pealisglasuuri, mis annab kõrgläike ja toob värvid esile. Peale igat katmiskorda lasta kuivada.

Madalkuumus läbipaistvad glasuurid (põletus 1000-1020°C)

Renaissance Glazes

Renaissance Glazes toob töödele roostese oleku ja ainulaadsed varjundid. See on ohutu ja sobib ka toidunõudele. Peale igat katmiskorda lasta kuivada.

Kõrgkuumus glasuurid (põletus 1180-1230°C)

Crystal Glaze

Crystal Glaze värviküllaseid glasuure on lihtne kasutada. Glasuurides on erivärvilised kristallid, mis põletusahjus sulavad põhivärvusesse. Pinsliga glasuuri peale kandes jäävad kristallid töödele erinevalt, seega ühtesuguse tooniga töid luua on keeruline. Uute ja huvitavate toonide saamiseks kombineeri kristalle teiste läigete ja toonidega. Peale igat katmiskorda lasta kuivada.

Madalkuumus glasuurid (põletus 995-1060°C)