Töötoad

Savinäpud Keraamika ootab töötubadesse kõiki kellele meeldib isetegemine ja rõõm valmistada midagi endale või kingituseks sõbrale. Savi voolimisega saavad hakkama kindlasti kôik kellel on püsivust ja huvi. Töötoas osalemiseks ei ole vaja eelnevat kogemust. Savikeraamika valmistamiseks on vajalik külastada töötuba kahel korral. Esimesel külastuskorral valmib 1-2 eset sõltuvalt töö keerukusest. Teisel külastuskorral tuleb tehtud tööd katta glasuuridega. Töötubade külastuste vahe võiks jääda vähemalt 2 nädalat, nii jõuavad tööd kuivada ja läbida esimese ahjupõletuse.

Töötoa hind on 20€/in, kestab 2h. Töötoad toimuvad esmaspäeval kell 17-19:00 ja kolmapäevl kell 17-19:00. Töötuppa tulekuks on vajalik ette registreerida, registreeri SIIN

Töötoad gruppidele

Töötubades on võimalik korraldada kuni 12-le inimesele sünnipäevi, tüdrukuteõhtuid, teemapidusid jmt. Minimaalne inimeste arv töötoas on 6 inimest.

Kuna savitööde valmimise protsess on kaheosaline, siis gruppide tehtud tööd olen vajadusel ka ise lõpetanud. See tähendab, et teie voolite ja mina glasuurin tööd teie valitud glasuuridega või muidugi on tore, kui grupp leiab taaskord võimaluse töötuppa tulla ja ise oma tööd lõpetada. 

Grupi hind on töötuba külastades 40€/in. Hind sisaldab voolimis tegevusi ja glasuurimist vastavalt kokkuleppele.

Küsi pakkumist info@savinapud.ee või telefonil 5698 0767

 

Kui Sa oled kodus nokitseja ja voolitud tööd vajavad põletust, siis see info on Sulle. Selleks, et oma töid meil põletada, vajan ma infot savi päritolu kohta. Voolitud tööd ei tohiks olla liiga paksud (max 2 cm). Suurima põletatava eseme suurus kuni 35 cm (kõrgus/laius).

Eelpõletatud töid on võimalik töötoas glasuurida. Valikus on ~150 madal- ja kõrgkuumusglasuuri. Töötoa hind 20€/2h, hind sisaldab glasuure ja põletus teenust.

Vaata tutvustavat videot