Töötoad

Savinäpud Keraamika ootab töötubadesse kôiki kellele meeldib isetegemine ja rõõm valmistada midagi endale või kingituseks sõbrale. Savi voolimisega saavad hakkama kindlasti kôik kellel on püsivust ja huvi.
Töötoas viibida on omaette teraapia, mis kütkestab ja kus aeg kaob. Tööde valmistamise protsess on mitmeosaline- voolimine, viimistlemine, ahjupôletused ja glasuurimistöö. Kahe töötoa külastamisel valmib 1-2 eset sôltuvalt töö keerukusest.

Töötoad toimuvad E, T, K, N.
Esmaspäeval, kell 17:00 – 19:00
Teisipäeval, kell 10:00 – 17:00
Kolmapäeval, kell 18:00 – 20:00
Neljapäeval, kell 17:30 – 19:30 

Teisipäeval on savistuudio avatud kell 10.00 – 17.00. Sel päeval võid ise planeerida oma töötoa külastust. Võid tulla juba kell 10.00.. või hoopis kell 15.00. Arvestada saad oma tööks kuluva ajaga ise. Sel päeval võid võtta ette ka suuremamahulisemaid töid. Meil aega on! Töötoa kestvus 2h, mahukamate tööde puhul lepime eelnevalt kokku.

Asume aadressil Pae 4, Pärnu (2 korrus). Töötoa hind on 12€/in, kestab 2h.

Kes külastab töötuba esmakordselt, siis talle infoks: esimesel külastuskorral valmib 1-2 eset (nt. tass ja väike alus). Tehtud tööd jäävad umbes nädalaks kuivama ja seejärel läbivad eelpõletuse. Teisel külastuskorral toimub tööde glasuurimine töötoas olevate glasuuridega (madal- või kõrgkuumusglasuurid). Glasuuritud tööd läbivad taaskord põletusprogrammi ja seejärel on tööd valmis koju viimiseks.

Töötubades on võimalik korraldada kuni 12-le inimesele sünnipäevi, tüdrukuteõhtuid, teemapidusid jmt. Minimaalne inimeste arv töötoas on 6 inimest. Kuna savitööde valmimise protsess on kaheosaline, siis gruppide tehtud tööd olen vajadusel ka ise lõpetanud. See tähendab, et teie voolite ja mina glasuurin tööd teie valitud glasuuridega. Muidugi on tore, kui grupp leiab taaskord võimaluse töötuppa tulla ja ise oma tööd lõpetada.

Savikeraamika valmistamiseks on vajalik kaks korda töötuba külastada. Kuna gruppe on teisel külastuskorral keeruline taaskord kokku kutsuda, siis olen pakkunud end ise teie töid lõpetama. Teie valitud toonide järgi. See tähendab, et grupi hind on töötuba külastades 24€/in. Mis annab võimaluse valida, kas tulla taaskord (töötubade vahe peaks jääma 2 ndl) kokku ja ise töö lõpetada või lasta minul see glasuurida. Aga selles kõiges saab jooksvalt kokku leppida. Küsi pakkumist info@savinapud.ee või telefonil 5698 0767.

PS! Töötoast on võimalik soetada kinkekaarte kahe töötoa külastuse väärtuses (sisaldab voolimistegevust ja glasuurimist). Kinkekaardi hind 24€. Kehtib 6 kuud.